Hakkımızda

Hayalinize SADECE 1 adım kaldı

 

Tek kanallı yılların bitimiyle birlikte sektörümüzde bir çok alan hızlı bir ivme ile gelişmeye başladı. Bunun neticesinde projelerde yer alacak kişi sayısı artarken, bu boşluğu dolduracak nitelikli ve kaliteli ajans sayısı bu hıza yetişemedi. Bu yüzden günümüzde hala bir çok firma, host, hostes, reklam, sinema yada dizi oyuncusu gereksinimini karşılamakta güçlük çekiyor. Hayalinizin büyük olduğunun farkındayız. Bu farkındalık ile sizler için en iyi seçimleri yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

NEDEN BiZ?

Çünkü Cast Ajans olarak ne istediğinizi biliyoruz.
Sektöre hakimiz ve sizin için her zaman en iyi seçimi yapıyoruz.

NEDEN SiZ?

Çünkü Cast Ajans olarak bizler sizlerin hayallerini gerçekleştirmeyi seviyoruz, ve sektöre yeni yetekler kazandırmayı hedefliyoruz.

GÜVENiLiR Mi?

Cast Ajans olarak Sektörümüzün bazı Türk filmlerine konu olduğunun bilincindeyiz. Ünlü olmak adına siz değerli çalışma arkadaşlarımızın suistimal edilmesi bizleri çok üzmektedir. Bu gibi olasılıklara karşın sizler için en doğru firmaları titizlikle gözden geçirerek sizlere dürüst ve kaliteli firmalarla çalışma imkanı sunuyoruz.

SEÇME SANSIM VAR MI?

Cast Ajans prensiplerinde elbette başvuruda bulunurken sizlere yönelik her alanda çalışmama hakkınız vardır. Örneğin, sadece hostes olmak istiyorsanız diğer alanlarda çalışmaya bilirsiniz. Yahut oyunculuk için başvuruda bulunmuşsanız diğer alanlarda çalışıp çalışmama seçimi tamamen size kalmıştır. Hayaliniz ne ise, biz hayalinizin arkasındayız.

NELER YAPARIZ?

Cast Ajans olarak Host, hostes, katalog çekimleri, reklam, dizi ve sinema oyunculuğu, tiyatro oyunculuğu, manken, dansçı, fuar mankenliği ve defile gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

NE YAPMAM GEREKiYOR?

Öncelikle endişelenmeyin. Cast Ajansa başvuruda bulunmanız, sizleri geri dönülemeyecek bir noktaya getirmez. Ajansımıza baş vuruda bulunduktan sonra sizlere istemediğiniz hiçbir projede çalışma zorunluluğu getirilmez. Ajansımıza baş vuruda bulunmanız, hayallerinizdeki projelerde çalışma şansı bulabilmeniz için artı bir adımdır sadece. Daha kolay farkedilmenizi sağlamak için çalıştığımızı unutmayın.